Завітайте на нашу сторінку у facebook. https://www.facebook.com/groups/264650804443858/?ref=bookmarks

Контакти органів і служб у справах дітей, спеціальних установ та закладів соціального захисту для дітей.


Професії майбутнього. А ви готові до викликів часу? 

Юний друже, якщо ти - амбіційний, цілеспрямований і дійсно прагнеш випередити свій час, пропонуємо продовжити подорож ринком праці майбутнього. І цього разу ми хочемо ознайомити тебе із професіями енергетичного комплексу, які стануть популярними вже у найближчому майбутньому.

Енергетика та їїнакопичення

Одним із символів нового екологічного суспільства стане атомна енергетика, що зможе забезпечити стабільні ціни на електричну енергію та мінімально впливатиме на оточуюче середовище.

Крім того, активно розпочне свій розвиток приватна альтернативна енергетика та з'являться нові типи генерації енергії: енергія тіла, збір енергії з міських поверхонь, рекуперації енергії (повернення частини енергії для повторного використання) тощо.

Професії майбутнього у енергетиці:

  • Менеджер із модернізації;
  • Розробник систем мікрогенерації;
  • Метеоенергетик;
  • Проектант систем рекуперації;
  • Спеціаліст із локальних систем енергопостачання;
  • Дизайнер портативних пристроїв (одяг, взуття тощо);
  • Проектант енергонакопичувальних пристроїв.

Енергомережі та управлінняенергоспоживанням

Ключова зміна даної сфери - поява розумних мереж. Дані технології зможуть аналізувати рівні споживання та оптимізувати витрати.

Більше того, розумні мережі захистять користувачів від виходу із ладу системи та втрати енергії.

І що дуже актуально для України, мережі дадуть можливість самостійно обирати постачальника послуги та керувати витратами і споживанням.

Професії майбутнього у сфері:

  • Маркетолог енергетичних ринків
  • Захисник прав споживачів електроенергії
  • Енергоаудитор
  • Розробник систем енергоспоживання
  • Системний інженер інтелектуальних мереж
  • Енергозаправник
  • Контролер енергомереж для розподіленої енергетики

Ну як, зацікавило? Юний друже, а ти звернув увагу, що усі професії майбутнього нерозривно пов'язані із сучасною освітою, бо будь-який кваліфікований фахівець повинен володіти насамперед базовими знаннями!

Тому, якщо ти прагнеш бути успішним, розвивайся та будь відкритим до знань!

Далі буде.

Професії майбутнього. А ви готові до викликів часу?

Стрімкий розвиток техніки і технологій на початку ХХІ сторіччя, так званий технологічний прорив, зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг, появу нових сфер діяльності. Ринок праці стрімко змінюється. Медичний маркетолог, молекулярний дієтолог, рециклінг-еколог, дизайнер віртуальних світів. Всі ці слова - це не терміни із футуристичного блокбастеру, а цілком реальні професії уже найближчого майбутнього.

Сподіваємося, вам буде цікаво дізнатися про ринок праці майбутнього. Ми пропонуємо до вашої уваги, юні друзі, низку статтей за даною тематикою.

І почнемо подорож у світ професій найближчого майбутнього з найбільш актуальних галузей-чемпіонів.

Біотехнології

За даними ООН, очікується, що у світі чисельність населення у 2030 році становитиме 8,5 мільярда людей, а у 2050 році - 9,7 мільярда. Найбільшим викликом на майбутні десятиліття стане демографічний вибух у найбідніших регіонах світу. У зв'язку з цим однією з головних проблем людства буде вирішення питання щодо істотного підвищення виробництва продуктів харчування.

З розвитком біотехнології пов'язують вирішення глобальних проблем людства - ліквідацію нестачі продовольства, енергії, поліпшення стану охорони здоров'я і якості навколишнього середовища. У найближчі 10 років вона не лише розвиватиметься сама, а й поступово змінюватиме такі галузі як медицина, енергетика, міське та сільськегосподарство.

У перспективі, розвиток біотехнологій призведе до заміни виробництва хімічних та лікарських засобів та побутової хімії на виробництво препаратів біосинтезу, наприклад із живих систем, до розвитку агротехнологій, до появи органічних тканин тощо.

Професії майбутнього у біотехнологіях:

  • Урбаніст-еколог;
  • Архітекторживих систем;
  • Системнийбіотехнолог;
  • Біофармаколог;
  • Фахівці з генної інженерії
  • ГМО-агроном;
  • СІТІ-фермер;

Медицина

Медицина - це чи не найбільш перспективна галузь у контексті змін. Розвиток науки створює можливості для виробництва живих органів або навіть окремих систем людського організму. У зв'язку з цим передбачається, що виникатимуть професійні назви робіт, пов'язані з вирощуванням нових органів та відновленням пошкоджених і передбачатиме клінічне сканування пацієнтів; відбір тканин, які будуть основою друкованого матеріалу, проектування та друк тканин для імплантації, а у майбутньому - органів для пересадки.

Тут прогнозується також перехід від діагностики та лікування хвороб окремих органів до системної роботи з організмом людини. Тому популярності набуває превентивна медицина, основним завданням якої є визначити можливі захворювання, передбачити їх та зробити все, щоб уникнути небезпечних наслідків.

Майбутня медицина принесе з собою найточнішу діагностику, можливість прогнозування хвороб, комп'ютерне моделювання прогнозу та лікування, високоточну атоматизовану мікрохірургію, вирощення органів та тканин, а також мікродіагностичні пристроїі з підключенням до мережі, що дозволять лікарю терміново повідомити лікарю про важливі зміни у здоров'ї пацієнта.

Професії майбутнього у медицині:

  • ІТ Медик;
  • Архітектор медичного обладнання;
  • Біоетик (спеціалістіз нормативно-правових та етичних аспектів)
  • Генетичний консультант;
  • Клінічний біоінформатик;
  • Медичний маркетолог;
  • R&D менеджер охорони здоров'я (спеціаліст із комунікацій);
  • Молекулярний дієтолог;
  • Оператор медичних роботів;
  • ІТ-генетик;
  • Спеціаліст із кіберпротезування;
  • Спеціаліст із кристалографії (спеціаліст із використання кристалів у медицині);
  • Проектант життя медичних закладів (професіонал із розробки життєвого циклу лікарень);
  • Експерт із персоніфікованої медицини (спеціаліст, що досліджує генетичну карту пацієнта та розробляє індивідуальні програми його супроводу, а також пропонує відповідні страхові медичні продукти);
  • Консультант із здорового старіння;
  • Мережевий лікар (лікар, що ставить медіагнози он-лайн).

Далі буде...

Я МАЮ ПРАВО


Незабутня подорож до міста Луцька

Екскурсії у колі друзів для дітей здаються великими пригодами, спогади про які, разом зі світлинами, залишаться на все життя.

Цього року під час осінніх канікул вихованці гуртка історичного краєзнавства КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР, учні КУ «Новокарлівська та Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пологівського району, разом з вчителями відвідали місто Луцьк. Метою подорожі було ознайомлення з історико-культурними пам'ятками обласного центру Волині.

Екскурсійною групою було оглянуто замок Любарта - пам'ятку архітектури, яка визнана однією з семи чудес України. В цьому замку проходили з'їзди монархів, які дослідники вважають прообразом Європейського союзу.

Далі шлях лежав до Луцького зоопарку. Дітям дуже сподобалось спілкуватись з його мешканцями: бурими ведмедями, вовками, диким кабаном, левами та тиграми та іншими тваринами. Дякуючи працівникам зоопарку всі тварини доглянуті і гарно себе почувають.

Багато екскурсантів було у експозицій музею військової техніки під відкритим небом. Військова техніка була представлена артилерійськими гарматами, танками, літаками та іншими екземплярами. Можна було зазирнути та сфотографуватись у кабіні військового винищувача, ознайомитись з будовою космічної ракети.

Втомлені сонечком, але з чудовим настроєм і незабутніми враженнями повернулися учні додому. Діти отримали безліч незабутніх вражень, отримали масу задоволення від подорожі, змістовно та весело провели осінні канікули та відпочивши повернулись до навчання у школі.

Керівник гуртка історичного краєзнавства

Єфремов Ю.І.

«Все починається з добра»

до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

На протязі жовтня в КУ «Новокарлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» був проведений Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, присвячений 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського.

У ході місячника було організовано тематичні виставки «В.Сухомлинський-видатний педагог сучасності», «В.О.Сухомлинський-дітям». Проведені педагогічні читання «Сухомлинський у діалозі з сучасністю», бібліотечний урок «Читаємо оповідання В.О.Сухомлинського», загальношкільну виховну годину «Серце, віддане дітям».

Т.І Метельченко,бібліотекар

Тенісний турнір

Завжди приємно провести час з користю і гарним настроєм. Саме такі позитивні емоції отримали наші учні. 25 жовтня в школі був проведений традиційний тенісний турнір серед дівчат та юнаків. Це була не тільки гра, а й море посмішок і позитиву. Не дивлячись на те, що зібрались любителі тенісу непрофесіонали, все одно були показані високі результати:

Серед хлопців

1м .- Лагода Віталій;

2м .- Руденко Віктор;

3м. - Мащенко Андрій.

Серед дівчат

1м .- Корхова Ольга;

2м .- Пругло Анастасія;

3м. - Мащенко Анастасія.

У подарунок від голови Інженерненської сільської ради Кошель Н.К. та депутата Інженерненської сільської Рясної В.А. учні отримали новий набір тенісних ракеток, такі ж нові набори подарував учням приватний підприємець магазину «Спортлайн» Вронка О.В.

Вітаємо переможців, всіх учасників та вболівальників, а також велика подяка за організацію турніру директору школи Цикалу В.В. та вчителю фізичного виховання Лупиносу О.М.

Учні школи

Шановні захисники Вітчизни!
Дорогі ветерани війни і Збройних сил!

14 жовтня ми вшановуємо тих, хто захищав рідну землю. Це - ветерани, котрі воювали на фронтах війни, чий ратний подвиг і самопожертва стала символом людського духу і відваги.
Ми вітаємо також молодих, які одягли військову форму, перейнявши естафету та найкращі традиції від попереднього покоління. Це свято і наших берегинь, які у важкі часи завжди були опорою своїх коханих, синів, братів.
Переконані, що у пам'яті українців завжди залишаться люди, які боронили рідну землю, з гідністю виконали свій військовий і громадський обов'язок.
Щиро бажаємо всім мирного неба, міцного здоров'я, щастя і добра. Зі святом вас, шановні захисники Вітчизни!
Учні школи

«Був у школі ярмарок, ярмарок веселий!»

"Увага! Увага! Спішіть-поспішайте!

Господарі й гості, глядіть, не минайте.

На ярмарок просим гуртом, поодинці,

Чекають на вас тут чудові гостинці!

Осінь багата не тільки врожаями, а й святами. Традиційно восени у нашій школі проводиться осінній ярмарок. Такий захід згуртовує всю шкільну родину - учнів, вчителів і батьківську громадськість. Школа у цей день нагадує вулик. І чого ж цього разу на ярмарку тільки не було: і вареники, і пироги , і хрумкі вергуни, і запашні пиріжечки, і печене, і варене, і вирощене своїми руками. А скільки кольорів! А скільки барв! Дорослі та малі залюбки продавали та купували. Кожен хотів продати своє та купити щось смачненьке.

Найактивніші виявилися учні 5-го класу та зайняли І місце. На ІІ місці 1 клас, а бронзовими призерами нашого ярмарку стали учні 7 класу.

Адміністрація та педагогічний колектив щиро вдячні батькам, учням, класним керівникам за підготовку і проведення осіннього ярмарку. Дякуємо за підтримку та участь!

День вчителя

У світі, якщо уважно спостерігати, ледве не щодня якесь професійне свято. То день пожежника, то день космонавтики, то день торгового працівника... Звичайно, працівникам кожної сфери діяльності хоча би раз на рік потрібен день, коли вони відчуватимуть себе «винуватцями» святкувань.
Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
Відбулося таке свято і в нашій школі. В святковій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання. Чудовий настрій і заряд енергії отримали вчителі від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.
Дорогі вчителі!
Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з вами на весь навчальний рік. Посміхайтеся частіше і всі негаразди минуть. Зі святом вас, міцного здоров'я і багато терпіння, а також любові до своїх маленьких і таких рідних учнів!

Учні школи

Урочистий мітинг.

Вічна слава солдату - герою,
і солдату без нагород.
Хто загинув хоробро від бою,
захищаючи рідний народ.

Минають роки, відлітають у вічність спогади...
Минуло багато років відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував своєї крові свого життя.
17 вересня, виповнилось 75 років з дня визволення села Новокарлівки від німецько-фашистських загарбників.
Багато мешканців села віддали життя в боях з ворогом. З нагоди вшанування пам'яті героїв-визволителів біля меморіалу Слави на честь звільнення села, відбувся урочистий мітинг. Захід зібрав місцевих жителів, гостей, вчителів та учнів школи.
Зі словами вітання до всіх присутніх звернулися голова Інженерненської сільської ради Кошель Наталія Костянтинівна та директор КУ «Новокарлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Цикало Віталій Вікторович.
Всі присутні вшанували пам'ять загиблих на полях ІІ світової війни хвилиною мовчання.                                                                                 

Звіт директора школи за 2017-2018 навчальний рік

Вітаю всіх Вас з початком нового 2018 - 2019 навчального року в КУ «Новокарлівська ЗОШ І - ІІІ ст.». Згідно з функціональними обов᾽язками директор школи здійснює безпосереднє керівництво школою, забезпечує реалізацію державної освітньої політики, у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту» 2017 року, «Про загальну середню освіту», «Про основні засади мовної політики в Україні», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, Статутом школи та чинними нормативно-правовими документами в галузі освіти у цілому та загальної середньої освіти зокрема.

Робота щодо рівного доступу до якісної освіти, обов᾽язковості загальної середньої освіти

1. Облік дітей і підлітків шкільного віку

Першочерговим завданням школи у 2017/2018 н.р. було надання освітніх послуг населенню території обслуговування, забезпечення їх національно-культурних, національно-освітніх прав і запитів.

2. Навчально-виховна робота

Станом на 31 серпня 2018 року в школі навчається 70 учнів.

Всі учні успішно склали ДПА, тести ЗНО.

Отримали:- свідоцтв звичайного зразка - 9;

- свідоцтв з відзнакою - 0;

- атестатів звичайного зразка - 5;

- атестатів з відзнакою - 0.

За результатами аналізу навчальних досягнень, 2017-2018 навчальний рік на високому і достатньому - 24 учні (38%), на середньому - 29 (49%), на початковому - 9 учнів (13%).

Всі учні 1-8-х і 10-го класів переведені до наступного класу.

У 2017-2018 навчальному році функціонували 10 клас індивідуальне навчання та 11 клас профілю української філології

Працівники школи і учні щорічно проходять медичне обстеження до 01 вересня.

Фінансово-господарська робота

У 2017-2018 навчальному році територія школи підтримувалася у належному санітарному стані. Обладнана спортивна зона, на якій знаходяться спортивні майданчики: баскетбольний, футбольний.

При підготовці школи до нового навчального року були проведені такі ремонтні роботи: фарбування підлоги, дверей, батарей, панелей, учнівських столів, стільців, білування стін в коридорах, стелі, стін школи; ремонт шкільних меблів, підлоги; побілка приміщення в котельні та їдальні.

Адміністрація школи вдячна за допомогу у підготовці школи до нового навчального року Крачковському С. А., Нагурному В. М., батьківському комітету.

Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської РДА придбав у Нову українську школу для 1 класу: стіл та стілець учительські, 2 дошки, фліпчарт, килим, шафи, контейнери.

При підготовці теплового господарства до опалювального сезону були проведені такі роботи: почищений димохід від золи та сажі; перевірений стан котлів (зовнішній, внутрішній огляд); перевірена запірна арматура, насоси; підготовлено місце для зберігання дров та вугілля в приміщенні котельні. Проведено огляд протипожежного стану будівель, перевірено наявність та стан первинних засобів пожежогасіння. Проведена заправка 6 вогнегасників.

Проте, існують проблеми, що потребують вирішення у 2018- 2019 навчальному році: заміна дерев'яних вікон по периметру будівлі школи, заміна підлоги у деяких навчальних кабінетах та коридорах школи, покрівлі.

Впродовж року учні брали участь в олімпіадах, конкурсах.

Підвищення ефективності якості внутрішкільного контролю і управління забезпечувалося основними документами планування роботи: перспективним, річним, робочим навчальним, місячним планами. Наявна комп'ютерна мережа та достатній рівень комп'ютерної грамотності педагогічних працівників забезпечило створення ефективної цілісної системи інформаційно-аналітичного супроводу.

Свято останнього дзвоника

Останній дзвоник - це завжди свято, хоч інколи й зі смутком. Це свято прощання зі школою, довгоочікуваний і радісний день для школярів, хвилюючий і щемний для одинадцятикласників, які назавжди попрощаються з безтурботними учнівськими роками.

25 травня в нашій школі пройшла традиційна святкова лінійка, присвячена закінченню навчального року. Урочисту частину відкрив директор школи Цикало Віталій Вікторович.

Підводячи підсумки навчального року, Віталій Вікторович вручив грамоти та нагороди учням за перемоги у різноманітних конкурсах.

Як завжди, свято пройшло в піднесеному урочистому настрої. На адресу випускників лунали слова від дирекції школи, класного керівника, батьків, гостей, молодших шкільних друзів. Юнаків і дівчат вітали з початком нового етапу життя, бажали впевнено і гідно йти лише вперед, сміливо підкорювати життєві вершини, але не забувати про рідну школу, село, друзів і вчителів.

Самі ж одинадцятикласники, не приховуючи емоцій, дякували батькам і наставникам за науку, мудрі настанови та постійну турботу. По завершенню лінійки для всіх присутніх та одинадцятикласників пролунав останній дзвоник. Радість та смуток переповняли серця. Навчання у школі закінчилося. Попереду - відпочинок, оздоровлення та незвіданий шлях дорослого і самостійного життя .

Чудових вам канікул, школярі!

"Випускний - 2018" в нашій рідній школі!

Випускний вечір - одна з самих хвилюючих і пам'ятних подій в житті школярів, якої вони з нетерпінням чекають чи не з самого початку навчання. Теплі спогади про випускний вечір зберігаються на все життя.

Малиновим дзвоном пролунав останній шкільний вальс. Ця подія зібрала все село, адже на святково прикрашеній сцені відбувалося справжнє диво. Під звуки фанфар ведучі запросили хлопців-випускників у супроводі юних леді нашої школи. До зачитання наказу по школі "Про випуск учнів 11 класу" та вручення атестатів було запрошено директора школи Цикала Віталія Вікторовича та заступника директора Сараку Ганну Миколаївну. Щиро привітали випускників із цим чудовим святом перша вчителька Малачинська Тетяна Петрівна та класний керівник Литовченко Ніна Миколаївна, побажали, щоб кожен знайшов свій шлях у житті, щоб щастя і фортуна були завжди поруч. Зичили всього найкращого і шкільні друзі - молодші школярі. Батьки побажали щасливої життєвої дороги та здійснення мрій у їх вже самостійному, дорослому житті. Проте наголосили не забувати своє рідне село, школу та дім.

Радували своїм виступом і випускники: їхні пісні та відверті слова-побажання викликали непрохані сльози. Закінчилося все це дійство шкільним вальсом. Час минув дуже швидко. Тепер наших випускників чекає вступ до обраних навчальних закладів.

Успіхів вам, випускники!

ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ - ЦЕ ЗАВЖДИ КРУТО!

Доброю традицією на Пологівщині стало проведення районного туристичного зльоту працівників освіти 14-15 червня на території Пологівського лісомисливського господарства біля водойми с. Ожерельне, яка в народі називається Галюки, відбувся ХІV районний зліт-змагання з пішохідного туризму серед працівників навчальних закладів відділу освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації. Всього в змаганнях брали участь 22 команди, серед них і команда вчителів-туристів нашої школи. Програма змагань була виконана учасниками в повному обсязі: смуга перешкод, розпалювання вогнища, укладання рюкзака, в'язання вузлів, конкурс газет, туристичної вечері, облаштування біваків, виступ із номером художньої самодіяльності.

Швиденько і без помилок уклали рюкзак, за що і отримали ІІІ місце, виступ нашої команди із номером художньої самодіяльності розвеселив усіх присутніх та завершився бурхливими оваціями (І місце). В загальному заліку команда Новокарлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняла почесне XI місце.

Переможці змагань отримали грамоти та будуть нагороджені цінними призами від районної організації профспілки працівників освіти.

Головним здобутком для кожного учасника став відпочинок у колі колег та друзів, хороший настрій, позитивне спілкування з колегами, психологічна розгрузка, набуття туристичних навичок.

Свято Першого дзвоника «Країна дитячих мрій»

Хай буде всім нам день оцей, як свято,
Хай буде щастя в серці у батьків.
Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий
Хай буде радість вищою від слів!

1 Вересня - особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини.
Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвір'ї КУ «Новокарлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Свято першого дзвоника об'єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину. День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги - дороги до знань, до нових звершень.
У 2018/2019 навчальному році наша школа гостинно відкрила двері для 9 допитливих і непосидючих дітлахів Нової української школи, які ще донедавна були дошкільнятами. Гучним оплесками зустріли діток присутні, яких привела на лінійку перша вчителька Т.М. Барінова - талановита, творча, невтомна чарівниця дитячого настрою і святкових розваг. Першокласники із задоволенням приєдналися до шкільної родини і розповіли про себе у віршах.

Хвилювався і випускник, адже це його остання першовереснева лінійка в рідній школі. Скоро він стане дорослою людиною і покине свою другу домівку - школу.
Директор школи В. В. Цикало привiтав з початком нового навчального року учнiв, їхнiх батькiв та вчителів, побажав нових перемог у навчаннi, спортi, щоб у новому навчальному році діти отримали максимум позитивних емоцiй, а вчителi пишалися ними.
Саме в цей день учні з особливою теплотою та трепетом у серці, привітали квітами своїх вчителів, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати