Правила прийому

Правила прийому на навчання

Правила прийому до 1 класу на 2020-2021 навчальний рік

Батькам майбутніх першокласників

Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.

Які необхідні документи для зарахування до 1 класу?

Необхідно одному з батьків до 1 червня надати:

  • заяву про зарахування,
  • копію свідоцтва про народження дитини та оригінал.

Про зарахування дітей до 1 класу: рекомендації батькам

В зв'язку із численними зверненнями громадян щодо зарахування дітей до 1 класу 2020/2021 навчального року відділ освіти, молоді та спорту Пологівської міської ради повідомляє, що згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 №564/32016 з 30 квітня до 31 травня 2020 року починається прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020/2021 навчальний рік.

Водночас із можливим подовженням тривалості освітнього процесу терміни подачі документів можуть бути змінені.

Закон, прийнятий заради запобігання епідемії COVID-19, дозволяє змінювати режим роботи закладів освіти на період карантину. Тобто, прийом документів для зарахування до 1 класу може бути організований закладами освіти гнучко одним із способів:

- електронною поштою (скановані копії документів без електронного підпису із подальшим поданням оригіналів документів після закінчення карантину);

- поданням електронної заяви на сайті «Електронна реєстрація до закладів загальної середньої освіти» (із подальшим поданням оригіналів документів після закінчення карантину);

- поштою.

З метою дотримання протиепідеміологічних вимог рекомендуємо здійснювати подачу оригіналів документів, необхідних для зарахування, після припинення карантину.

Детальну інформацію щодо зарахування, відрахування, переведення здобувачів освіти можна знайти на вебсайті закладу освіти.

Запис дитини до школи онлайн.

Покрокова інструкція

  • Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти тут.
  • Оберіть школу.
  • Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією.
  • Зв'яжіться зі школою електронною поштою чи телефоном та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено.
  • Протягом місяця після завершення карантину, підтвердіть електронну заяву оригіналами та фотокопіями документів.

Зазначимо, серед необхідних документів для вступу до школи є медична довідка учня про профогляд (№ 086-1/о). Але оскільки на час карантину в амбулаторії не проводять огляди, цю довідку можна буде надати пізніше, протягом місяця після завершення карантину.

Якщо школа матиме достатньо місць, аби прийняти всіх охочих, то зарахує всіх, хто подав заявки. Якщо ж ні, то гарантовано отримають місце діти з правом першочергового зарахування.

Зазначимо, право першочергового зарахування мають діти:

- які проживають на території обслуговування школи;

- чиї рідні навчаються або працюють в цій школі;

- які навчалися в дошкільному підрозділі цієї ж школи.т тут...

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!